Gabinet Refleksologii

GABINET REFLEKSOLOGII

Profesjonalny gabinet refleksologii w Piotrkowie Trybunalskim metodą Dunki Lone Sorensen – Dien Chan

Specjalizuje się w terapiach leczniczych z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Refleksologii, akupunktury i akupresury koreańskiej.

  • Polecam Państwu refleksologie twarzy i głowy jako podstawę terapii refleksorycznej, która wspomaga leczenie wielu chorób, a połączona z refleksologią stóp lub rąk jest bardzo skuteczna w ciężkich schorzeniach.
  • Terapie Neuro-Odruchową Temprana, jest zaawansowaną metodą będącą "formą rehabilitacji" dzieci i dorosłych, ze schorzeniami neurologicznymi, genetycznymi oraz przewlekłymi, dzięki której chorym poprawia się sprawność fizyczna i zdrowie.
  • Terapie Czaszkowo – Krzyżową (osteopatie kranialną), usuwającą napięcia występujące w układzie czaszkowo – krzyżowym i uruchamiającą mechanizm samoregulacji tego systemu. Wykonywane zabiegi terapeutyczne poprawiają stan zdrowia, ogólne samopoczucie, wspomagają leczenie wielu chorób i podnoszą odporność organizmu.
  • Dla dbających o wygląd i zdrową cerę polecam terapeutyczny Japoński Cosmolifting, zabieg odmładzający twarz i regenerujący zniszczoną skórę, oraz koreańską kosmetyczną rewitalizację twarzy.
  • Zachęcam do skorzystania z masaży (Lomi Lomi), które są sposobem na zrelaksowanie się i rozluźnienie, przynoszą ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia. Poprawiają również stan zdrowia, działając leczniczo na nasze ciało.

Tradycyjna Medycyna Chińska postrzega człowieka jako całość z jego funkcjami energetycznymi jak i fizjologicznymi narządów, brak równowagi energetycznej w organizmie prowadzi do wielu chorób. Strefy refleksoryczne ujawniają zmiany nawet o 2 – 3 lata wcześniej, zanim pojawią się dolegliwości i objawy. Zadaniem dobrego terapeuty jest prawidłowe zdiagnozowanie przyczyn zaburzeń i stanu energetyczno-fizjologicznego organizmu. Równie ważnym jest ułożenie i wykonanie terapii, tak aby była skuteczna i pobudziła mechanizm samoregulacji i samoleczenia, z uwzględnieniem trybu życia i dietetyki.

Leczenie chorób bez dociekania dlaczego i co je powoduje nie przynosi pełnej poprawy zdrowia, u mnie każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, bez podejścia szablonowego i rutyny.

Mirosława Górska

Terapeuta Temprany, refleksolog, biomasażystka.

Przyjmuje: czwartki w godz. 10:00 – 17:00

Wszystkie zabiegi proszę umawiać wyłącznie telefonicznie: 607 503 454